Test Wiki:Stewards/nl: Difference between revisions

From Test Wiki
Content deleted Content added
Updating to match new version of source page
fix
 
(9 intermediate revisions by 2 users not shown)
Line 21: Line 21:
|-
|-
|[[User:MacFan4000|MacFan4000]] ([[Special:EmailUser/MacFan4000|email]] | [[User talk:MacFan4000|talk]])
|[[User:MacFan4000|MacFan4000]] ([[Special:EmailUser/MacFan4000|email]] | [[User talk:MacFan4000|talk]])
|-
|[[User:Dmehus|Dmehus]] ([[Special:EmailUser/Dmehus|email]] | [[User talk:Dmehus|talk]])
|-
|-
|[[User:Drummingman|Drummingman]] ([[Special:EmailUser/Drummingman|email]] | [[User talk:Drummingman|talk]])
|[[User:Drummingman|Drummingman]] ([[Special:EmailUser/Drummingman|email]] | [[User talk:Drummingman|talk]])
Line 29: Line 27:
|-
|-
|[[User:EPIC|EPIC]] ([[Special:EmailUser/EPIC|email]] | [[User talk:EPIC|talk]])
|[[User:EPIC|EPIC]] ([[Special:EmailUser/EPIC|email]] | [[User talk:EPIC|talk]])
|-
|[[User:X|X]] ([[Special:EmailUser/X|email]] | [[User talk:X|talk]])
|-
|}
|}



<span id="Becoming_a_Steward"></span>
<span id="Becoming_a_Steward"></span>
Line 37: Line 39:
Om steward te worden moet je aan de volgende eisen voldoen:
Om steward te worden moet je aan de volgende eisen voldoen:
# Je bent een actieve gebruiker op de wiki
# Je bent een actieve gebruiker op de wiki
# Je moet een [[Test Wiki:Administrators|beheerder]] en [[Test Wiki:Bureaucrats|bureaucraat]] zijn
# Je moet een [[Test Wiki:Administrators|beheerder]] en [[Test Wiki:Bureaucrats|bureaucraat]] zijn,
# Ook moet je 2FA op je Test Wiki account aan hebben staan.


Naast het voldoen aan de bovenstaande vereisten, moet je ook consensus krijgen om te worden benoemd op het [[Test_Wiki:Community_portal|Community portal]].
Naast het voldoen aan de bovenstaande vereisten, moet je ook consensus krijgen via een discussie om te worden benoemd op het [[Test_Wiki:Community_portal|Community portal]]. Dit heeft een looptijd van minimaal een week.


<span id="Inactivity"></span>
<span id="Demotion"></span>
== Inactiviteit ==
== Degradatie ==


Stewards (die daarnaast geen systeembeheerders zijn) worden gedegradeerd, als zij 6 maanden inactief zijn.
Stewards (die daarnaast geen systeembeheerders zijn) worden gedegradeerd, als zij 6 maanden inactief zijn.

Stewards kunnen ook gedegradeerd worden als er consensus bepaald is door de gemeenschap via een stemming. Deze terugroepactie van de gemeenschap voor stewards kunnen worden geopend op verzoek van 2 stewards of 5 bureaucraten.


{{user groups{{#translation:}}}}
{{user groups{{#translation:}}}}