Test Wiki:Stewards/nl: Difference between revisions

From Test Wiki
Content deleted Content added
Updating to match new version of source page
fix
 
(37 intermediate revisions by 3 users not shown)
Line 4: Line 4:


<!--T:10-->
<!--T:10-->
* De mogelijkheid om IP-adressen van gebruikersaccounts te bekijken (beter bekend als CheckUser)
* <span lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">The ability to view IP addresses of user accounts (Commonly referred to as CheckUser)</span>
* <span lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">The ability to hide content from administrators (Commonly referred to as suppression/oversight)</span>
* De mogelijkheid om inhoud te verbergen voor [[Test_Wiki:Administrators/nl|beheerders]] (beter bekend als suppression/oversight)
* De mogelijkheid om een account te hernoemen
* <span lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">The ability to rename an account</span>
* De mogelijkheid om OAuth consumenten te beheren
* <span lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">The ability to manage OAuth consumers</span>


<!--T:2-->
<!--T:2-->
<gallery>
<gallery>
TW-Steward.png|thumb|This is the steward icon.
TW-Steward.png|thumb|Dit is het steward-pictogram
</gallery>
</gallery>


Line 21: Line 21:
|-
|-
|[[User:MacFan4000|MacFan4000]] ([[Special:EmailUser/MacFan4000|email]] &#124; [[User talk:MacFan4000|talk]])
|[[User:MacFan4000|MacFan4000]] ([[Special:EmailUser/MacFan4000|email]] &#124; [[User talk:MacFan4000|talk]])
|-
|[[User:Dmehus|Dmehus]] ([[Special:EmailUser/Dmehus|email]] &#124; [[User talk:Dmehus|talk]])
|-
|-
|[[User:Drummingman|Drummingman]] ([[Special:EmailUser/Drummingman|email]] &#124; [[User talk:Drummingman|talk]])
|[[User:Drummingman|Drummingman]] ([[Special:EmailUser/Drummingman|email]] &#124; [[User talk:Drummingman|talk]])
|-
|-
|[[User:Justarandomamerican|Justarandomamerican]] ([[Special:EmailUser/Justarandomamerican|email]] &#124; [[User talk:Justarandomamerican|talk]])
|[[User:Justarandomamerican|Justarandomamerican]] ([[Special:EmailUser/Justarandomamerican|email]] &#124; [[User talk:Justarandomamerican|talk]])
|-
|[[User:EPIC|EPIC]] ([[Special:EmailUser/EPIC|email]] &#124; [[User talk:EPIC|talk]])
|-
|[[User:X|X]] ([[Special:EmailUser/X|email]] &#124; [[User talk:X|talk]])
|-
|}
|}



<span id="Becoming_a_Steward"></span>
<span id="Becoming_a_Steward"></span>
Line 33: Line 37:


<!--T:8-->
<!--T:8-->
Om steward te worden moet je aan de volgende eisen voldoen:
<span lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">To become a steward you must meet the following requirements:</span>
# Je bent een actieve gebruiker op de wiki
# <span lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">Be active on the wiki</span>
# <span lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">Be an [[Test Wiki:Administrators|administrator]] and [[Test Wiki:Bureaucrats|bureaucrat]]</span>
# Je moet een [[Test Wiki:Administrators|beheerder]] en [[Test Wiki:Bureaucrats|bureaucraat]] zijn,
# Ook moet je 2FA op je Test Wiki account aan hebben staan.

Naast het voldoen aan de bovenstaande vereisten, moet je ook consensus krijgen via een discussie om te worden benoemd op het [[Test_Wiki:Community_portal|Community portal]]. Dit heeft een looptijd van minimaal een week.


<span id="Demotion"></span>
Naast het voldoen aan de bovenstaande vereisten, moet u ook verkozen worden op het [[Test_Wiki:Community_portal|Community portal]]
== Degradatie ==


Stewards (die daarnaast geen systeembeheerders zijn) worden gedegradeerd, als zij 6 maanden inactief zijn.
<span id="Inactivity"></span>
==Inactiviteit==


Stewards kunnen ook gedegradeerd worden als er consensus bepaald is door de gemeenschap via een stemming. Deze terugroepactie van de gemeenschap voor stewards kunnen worden geopend op verzoek van 2 stewards of 5 bureaucraten.
Stewards (die geen systeembeheerders zijn) worden gedegradeerd, als zij 6 maanden inactief zijn.


{{user groups{{#translation:}}}}
{{user groups{{#translation:}}}}