Test Wiki:Stewards/nl: Difference between revisions

From Test Wiki
Content deleted Content added
Created page with "<gallery> TW-Steward.png|thumb|Dit is het steward icoon. </gallery>"
fix
 
(47 intermediate revisions by 3 users not shown)
Line 1: Line 1:
<languages/>
<languages/>
{{shortcut|TW:S|TW:STEW|TW:STEWARD}}
{{shortcut|TW:S|TW:STEW|TW:STEWARD}}
Stewards'' zijn gebruikers met geavanceerde toegang tot de beperkte hulpmiddelen op de wiki. Zij worden beschouwd als de niet-testbeheerders van de wiki. Hun technische hulpmiddelen omvatten:
'''Stewards''' zijn gebruikers met geavanceerde toegang tot de beperkte hulpmiddelen op de wiki. Zij worden beschouwd als de niet-testbeheerders van de wiki. Hun technische hulpmiddelen omvatten:


<!--T:10-->
*De mogelijkheid om IP-adressen van gebruikersaccounts te bekijken (beter bekend als CheckUser)
*De mogelijkheid om inhoud te verbergen ook voor beheerders (beter bekend als suppression/oversight)
* De mogelijkheid om IP-adressen van gebruikersaccounts te bekijken (beter bekend als CheckUser)
* De mogelijkheid om inhoud te verbergen voor [[Test_Wiki:Administrators/nl|beheerders]] (beter bekend als suppression/oversight)
*De mogelijkheid om een ​​account te hernoemen
*De mogelijkheid om OAuth consumenten te beheren
* De mogelijkheid om een account te hernoemen
* De mogelijkheid om OAuth consumenten te beheren


<!--T:2-->
<gallery>
<gallery>
TW-Steward.png|thumb|Dit is het steward icoon.
TW-Steward.png|thumb|Dit is het steward-pictogram
</gallery>
</gallery>


<span id="Current_stewards"></span>
<div lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">
==Current stewards==
==Huidige stewards==

</div>
{|class=wikitable
{|class=wikitable
!Username
!Username
|-
|-
|[[User:MacFan4000|MacFan4000]] ([[Special:EmailUser/MacFan4000|email]] &#124; [[User talk:MacFan4000|talk]])
|[[User:MacFan4000|MacFan4000]] ([[Special:EmailUser/MacFan4000|email]] &#124; [[User talk:MacFan4000|talk]])
|-
|[[User:Dmehus|Dmehus]] ([[Special:EmailUser/Dmehus|email]] &#124; [[User talk:Dmehus|talk]])
|-
|-
|[[User:Drummingman|Drummingman]] ([[Special:EmailUser/Drummingman|email]] &#124; [[User talk:Drummingman|talk]])
|[[User:Drummingman|Drummingman]] ([[Special:EmailUser/Drummingman|email]] &#124; [[User talk:Drummingman|talk]])
|-
|-
|[[User:Justarandomamerican|Justarandomamerican]] ([[Special:EmailUser/Justarandomamerican|email]] &#124; [[User talk:Justarandomamerican|talk]])
|[[User:Justarandomamerican|Justarandomamerican]] ([[Special:EmailUser/Justarandomamerican|email]] &#124; [[User talk:Justarandomamerican|talk]])
|-
|[[User:EPIC|EPIC]] ([[Special:EmailUser/EPIC|email]] &#124; [[User talk:EPIC|talk]])
|-
|[[User:X|X]] ([[Special:EmailUser/X|email]] &#124; [[User talk:X|talk]])
|-
|}
|}


<div lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">
==Becoming a Steward==
</div>


<span id="Becoming_a_Steward"></span>
<div lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">
==Hoe word je een steward?==
To become a steward you must meet the following requirements:

#Be active on the wiki
<!--T:8-->
#Be an [[Test Wiki:Administrators|administrator]] and [[Test Wiki:Bureaucrats|bureaucrat]]
Om steward te worden moet je aan de volgende eisen voldoen:
</div>
# Je bent een actieve gebruiker op de wiki
# Je moet een [[Test Wiki:Administrators|beheerder]] en [[Test Wiki:Bureaucrats|bureaucraat]] zijn,
# Ook moet je 2FA op je Test Wiki account aan hebben staan.

Naast het voldoen aan de bovenstaande vereisten, moet je ook consensus krijgen via een discussie om te worden benoemd op het [[Test_Wiki:Community_portal|Community portal]]. Dit heeft een looptijd van minimaal een week.


<span id="Demotion"></span>
<div lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">
== Degradatie ==
In addition to meeting the above requirements, you must also pass a vote on the [[Test_Wiki:Community_portal|Community portal]]
</div>


Stewards (die daarnaast geen systeembeheerders zijn) worden gedegradeerd, als zij 6 maanden inactief zijn.
<div lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">
==Inactivity==
</div>


Stewards kunnen ook gedegradeerd worden als er consensus bepaald is door de gemeenschap via een stemming. Deze terugroepactie van de gemeenschap voor stewards kunnen worden geopend op verzoek van 2 stewards of 5 bureaucraten.
<div lang="en" dir="ltr" class="mw-content-ltr">
Stewards (who are not system administrators) that are inactive for 6 months will be demoted.
</div>


{{user groups{{#translation:}}}}
{{user groups{{#translation:}}}}