3,249
edits
mNo edit summary Tags: Mobile edit Mobile web edit |
No edit summary |
||
Line 6: | Line 6: | ||
!Role!!Server name!!Wiki name | !Role!!Server name!!Wiki name | ||
|- | |- | ||
|Server owner||Drummingman ( | |Server owner||Drummingman ({{User:Drummingman/Discord}})||[[User:Drummingman|Drummingman]] ([[User talk:Drummingman|talk]]) | ||
|- | |- | ||
|[[Test Wiki:Stewards|Steward]]||justarandom ( | |[[Test Wiki:Stewards|Steward]]||justarandom ({{User:Justarandomamerican/Discord}})||[[User:Justarandomamerican|Justarandomamerican]] ([[User talk:Justarandomamerican|talk]]) | ||
|- | |- | ||
|Former server owner and additional moderator||Globe (globe_x)||[[User:X|X]] ([[User talk:X|talk]]) | |Former server owner and additional moderator||Globe (globe_x)||[[User:X|X]] ([[User talk:X|talk]]) | ||
|- | |||
!colspan="3"|Other members | |||
|- | |||
|rowspan="10"|Verified users||AlPaD ({{User:AlPaD/Discord}})||[[User:AlPaD|AlPaD]] ([[User talk:AlPaD|talk]]) | |||
|- | |||
|Berat (beraataydin)||N/A | |||
|- | |||
|Chqaz ({{User:Chqaz/Discord}})||[[User:Chqaz|Chqaz]] ([[User talk:Chqaz|talk]]) | |||
|- | |||
|Cocopuff2018 (Koa) ({{User:Cocopuff2018/Discord}})||[[User:Cocopuff2018|Cocopuff2018]] ([[User talk:Cocopuff2018|talk]]) | |||
|- | |||
|Dusti ({{User:Dusti/Discord}})||[[User:Dusti|Dusti]] ([[User talk:Dusti|talk]]) | |||
|- | |||
|Pikaball2008 ({{User:PB2008/Discord}})||[[User:PB2008|PB2008]] ([[User talk:PB2008|talk]]) | |||
|- | |||
|Sav ({{User:Sav/Discord}})||[[User:Sav|Sav]] ([[User talk:Sav|talk]]) | |||
|- | |||
|TenWhile6 ({{User:TenWhile6/Discord}})||[[User:TenWhile6|TenWhile6]] ([[User talk:TenWhile6|talk]]) | |||
|- | |||
|Username ({{User:Username/Discord}})||[[User:Username|Username]] ([[User talk:Username|talk]]) | |||
|- | |||
|V0lkanic ({{User:V0lkanic/Discord}})||[[User:V0lkanic|V0lkanic]] ([[User talk:V0lkanic|talk]]) | |||
|} | |} | ||
[[Category:Non-test pages]] | [[Category:Non-test pages]] |