3,002
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
(One intermediate revision by the same user not shown) | |||
Line 30: | Line 30: | ||
{|class="wikitable" style="margin: 0 auto;" | {|class="wikitable" style="margin: 0 auto;" | ||
!User!!Last action||Status | !User!!Last action||Status | ||
|- | |||
|{{color link|#15b1bf|User:0hD33r!|0hD33r!}}||{{date|26|March}}||{{color|green|Active}} | |||
|- | |- | ||
|{{color link|#3466a5|User:78-Yellowcat|78-Yellowcat}}||{{date|25|January}}||{{color|orange|Inactive}} | |{{color link|#3466a5|User:78-Yellowcat|78-Yellowcat}}||{{date|25|January}}||{{color|orange|Inactive}} | ||
Line 37: | Line 39: | ||
|{{color link|#3466a5|User:C1K98V|C1K98V}}||{{date|3|March}}||{{color|green|Active}} | |{{color link|#3466a5|User:C1K98V|C1K98V}}||{{date|3|March}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#634390|User:Chqaz|Chqaz}}||{{date| | |{{color link|#634390|User:Chqaz|Chqaz}}||{{date|26|March}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#3466a5|User:Codename Norte|Codename Norte}}||{{date|21|March}}||{{color|green|Active}} | |{{color link|#3466a5|User:Codename Norte|Codename Norte}}||{{date|21|March}}||{{color|green|Active}} | ||
Line 43: | Line 45: | ||
|{{color link|#fe4e4e|User:Dmehus|Dmehus}}||{{date|25|November|2023}}||{{color|red|Inactive}} | |{{color link|#fe4e4e|User:Dmehus|Dmehus}}||{{date|25|November|2023}}||{{color|red|Inactive}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#fe4e4e|User:Drummingman|Drummingman}}||{{date| | |{{color link|#fe4e4e|User:Drummingman|Drummingman}}||{{date|26|March}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#ee6397|User:EPIC|EPIC}}||{{date| | |{{color link|#ee6397|User:EPIC|EPIC}}||{{date|24|March}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#3466a5|User:EggRoll97|EggRoll97}}||{{date|12|March}}||{{color|green|Active}} | |{{color link|#3466a5|User:EggRoll97|EggRoll97}}||{{date|12|March}}||{{color|green|Active}} | ||
Line 51: | Line 53: | ||
|{{color link|#15b1bf|User:Ertrinken|Ertrinken}}||{{date|12|January}}||{{color|orangered|Inactive}} | |{{color link|#15b1bf|User:Ertrinken|Ertrinken}}||{{date|12|January}}||{{color|orangered|Inactive}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#3466a5|User:Harvici|Harvici}}||{{date| | |{{color link|#3466a5|User:Harvici|Harvici}}||{{date|26|March}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#3466a5|User:HouseBlaster|HouseBlaster}}||{{date|15|February}}||{{color|yellow|Inactive}} | |{{color link|#3466a5|User:HouseBlaster|HouseBlaster}}||{{date|15|February}}||{{color|yellow|Inactive}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#fe4e4e|User:Justarandomamerican|Justarandomamerican}}||{{date| | |{{color link|#fe4e4e|User:Justarandomamerican|Justarandomamerican}}||{{date|26|March}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#3466a5|User:LisafBia|LisafBia}}||{{date|7|March}}||{{color|green|Active}} | |{{color link|#3466a5|User:LisafBia|LisafBia}}||{{date|7|March}}||{{color|green|Active}} | ||
Line 65: | Line 67: | ||
|{{color link|#15b1bf|User:Padfhi|Padfhi}}||{{date|2|March}}||{{color|green|Active}} | |{{color link|#15b1bf|User:Padfhi|Padfhi}}||{{date|2|March}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#634390|User:PB2008|PB2008}}||{{date| | |{{color link|#634390|User:PB2008|PB2008}}||{{date|25|March}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#3466a5|User:Q|Q}}||{{date|29|February}}||{{color|green|Active}} | |{{color link|#3466a5|User:Q|Q}}||{{date|29|February}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#634390|User:Rafdodo|Rafdodo}}||{{date| | |{{color link|#634390|User:Rafdodo|Rafdodo}}||{{date|24|March}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#3466a5|User:Sav|Sav}}||{{date| | |{{color link|#3466a5|User:Sav|Sav}}||{{date|23|March}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#3466a5|User:Seawolf35|Seawolf35}}||{{date|23|March}}||{{color|green|Active}} | |{{color link|#3466a5|User:Seawolf35|Seawolf35}}||{{date|23|March}}||{{color|green|Active}} | ||
Line 81: | Line 83: | ||
|{{color link|#3466a5|User:TenWhile6|TenWhile6}}||{{date|10|March}}||{{color|green|Active}} | |{{color link|#3466a5|User:TenWhile6|TenWhile6}}||{{date|10|March}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#ee6397|User:X|X}}||{{date| | |{{color link|#ee6397|User:X|X}}||{{date|26|March}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#3466a5|User:Zippybonzo|Zippybonzo}}||{{date|22|February}}||{{color|yellow|Inactive}} | |{{color link|#3466a5|User:Zippybonzo|Zippybonzo}}||{{date|22|February}}||{{color|yellow|Inactive}} |