3,250
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 31: | Line 31: | ||
!User!!Last action||Status | !User!!Last action||Status | ||
|- | |- | ||
|{{color link|# | |{{color link|#3466a5|User:0hD33r!|0hD33r!}}||{{date|27|March}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#3466a5|User:78-Yellowcat|78-Yellowcat}}||{{date| | |{{color link|#3466a5|User:78-Yellowcat|78-Yellowcat}}||{{date|2|April}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#3466a5|User:AlPaD|AlPaD}}||{{date|12|February}}||{{color|yellow|Inactive}} | |{{color link|#3466a5|User:AlPaD|AlPaD}}||{{date|12|February}}||{{color|yellow|Inactive}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#3466a5|User: | |{{color link|#3466a5|User:Aviram7|Aviram7}}||{{date|10|April}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|# | |{{color link|#3466a5|User:C1K98V|C1K98V}}||{{date|3|March}}||{{color|yellow|Inactive}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#3466a5|User:Codename Norte|Codename Norte}}||{{date| | |{{color link|#634390|User:Chqaz|Chqaz}}||{{date|5|April}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |||
|{{color link|#3466a5|User:Codename Norte|Codename Norte}}||{{date|30|March}}||{{color|green|Active}} | |||
|- | |- | ||
|{{color link|#fe4e4e|User:Dmehus|Dmehus}}||{{date|25|November|2023}}||{{color|red|Inactive}} | |{{color link|#fe4e4e|User:Dmehus|Dmehus}}||{{date|25|November|2023}}||{{color|red|Inactive}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#fe4e4e|User:Drummingman|Drummingman}}||{{date| | |{{color link|#634390|User:DodoMan|DodoMan}}||{{date|10|April}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |||
|{{color link|#fe4e4e|User:Drummingman|Drummingman}}||{{date|7|April}}||{{color|green|Active}} | |||
|- | |- | ||
|{{color link|#ee6397|User:EPIC|EPIC}}||{{date| | |{{color link|#ee6397|User:EPIC|EPIC}}||{{date|7|April}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#3466a5|User:EggRoll97|EggRoll97}}||{{date| | |{{color link|#3466a5|User:EggRoll97|EggRoll97}}||{{date|13|March}}||{{color|yellow|Inactive}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#15b1bf|User:Ertrinken|Ertrinken}}||{{date|12|January}}||{{color|orangered|Inactive}} | |{{color link|#15b1bf|User:Ertrinken|Ertrinken}}||{{date|12|January}}||{{color|orangered|Inactive}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#3466a5|User:Harvici|Harvici}}||{{date| | |{{color link|#3466a5|User:Harvici|Harvici}}||{{date|29|March}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#3466a5|User:HouseBlaster|HouseBlaster}}||{{date|15|February}}||{{color|yellow|Inactive}} | |{{color link|#3466a5|User:HouseBlaster|HouseBlaster}}||{{date|15|February}}||{{color|yellow|Inactive}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#fe4e4e|User:Justarandomamerican|Justarandomamerican}}||{{date| | |{{color link|#fe4e4e|User:Justarandomamerican|Justarandomamerican}}||{{date|10|April}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|# | |{{color link|#3466a5|User:LisafBia|LisafBia}}||{{date|7|March}}||{{color|yellow|Inactive}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|# | |{{color link|#3466a5|User:Lolkikmoddi|Lolkikmoddi}}||{{date|1|March}}||{{color|yellow|Inactive}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|# | |{{color link|#fe4e4e|User:MacFan4000|MacFan4000}}||{{date|12|March}}||{{color|yellow|Inactive}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|# | |{{color link|#15b1bf|User:Padfhi|Padfhi}}||{{date|2|March}}||{{color|yellow|Inactive}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|# | |{{color link|#3466a5|User:Q|Q}}||{{date|29|February}}||{{color|yellow|Inactive}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#3466a5|User:Sav|Sav}}||{{date| | |{{color link|#3466a5|User:Sav|Sav}}||{{date|10|April}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#3466a5|User:Seawolf35|Seawolf35}}||{{date| | |{{color link|#3466a5|User:Seawolf35|Seawolf35}}||{{date|5|April}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#3466a5|User:SilverTester|SilverTester}}||{{date| | |{{color link|#3466a5|User:SilverTester|SilverTester}}||{{date|22|March}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#3466a5|User:Sneezless|Sneezless}}||{{date| | |{{color link|#3466a5|User:Sneezless|Sneezless}}||{{date|10|April}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#3466a5|User:TenWhile6|TenWhile6}}||{{date|10|March}}||{{color| | |{{color link|#3466a5|User:TenWhile6|TenWhile6}}||{{date|10|March}}||{{color|yellow|Inactive}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#ee6397|User:X|X}}||{{date| | |{{color link|#ee6397|User:X|X}}||{{date|10|April}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#3466a5|User:Zippybonzo|Zippybonzo}}||{{date|22|February}}||{{color|yellow|Inactive}} | |{{color link|#3466a5|User:Zippybonzo|Zippybonzo}}||{{date|22|February}}||{{color|yellow|Inactive}} | ||
Line 89: | Line 89: | ||
[[Category:Test Wiki interface administrators]] | [[Category:Test Wiki interface administrators]] | ||
[[Category:Users with alternative accounts]] |