Test Wiki:Discord: Difference between revisions

From Test Wiki
Content deleted Content added
reflecting new name
update
Line 85: Line 85:
|Steward, revisions||[[<tvar name=13>Special:MyLanguage/User:Dmehus</tvar>|Dmehus]] (<tvar name=14>{{User:Dmehus/Discord}}</tvar>)
|Steward, revisions||[[<tvar name=13>Special:MyLanguage/User:Dmehus</tvar>|Dmehus]] (<tvar name=14>{{User:Dmehus/Discord}}</tvar>)
|-
|-
|rowspan="2"|Revisions||[[<tvar name=15>Special:MyLanguage/User:EPIC</tvar>|EPIC]] (<tvar name=16>{{User:EPIC/Discord}}</tvar>)
|Revisions||[[<tvar name=15>Special:MyLanguage/User:EPIC</tvar>|EPIC]] (<tvar name=16>{{User:EPIC/Discord}}</tvar>)
|-
|[[<tvar name=17>Special:MyLanguage/User:Bhairava7</tvar>|Bhairava7]] (<tvar name=18>{{User:Bhairava7/Discord}}</tvar>)
|-
|-
|Software, steward, revisions||[[<tvar name=19>Special:MyLanguage/User:MacFan4000</tvar>|MacFan4000]] (<tvar name=20>{{User:MacFan4000/Discord}}</tvar>)
|Software, steward, revisions||[[<tvar name=19>Special:MyLanguage/User:MacFan4000</tvar>|MacFan4000]] (<tvar name=20>{{User:MacFan4000/Discord}}</tvar>)