User:Username/Lists: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
mNo edit summary |
m →List: |
||
Line 68: | Line 68: | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#fe4e4e|User:MacFan4000|MacFan4000}}||{{date|12|March}}||{{color|yellow|Inactive}} | |{{color link|#fe4e4e|User:MacFan4000|MacFan4000}}||{{date|12|March}}||{{color|yellow|Inactive}} | ||
|- | |||
|{{color link|#3466a5|User:Nexovia|Nexovia}}||{{date|10|April}}||{{color|green|Active}} | |||
|- | |- | ||
|{{color link|#15b1bf|User:Padfhi|Padfhi}}||{{date|2|March}}||{{color|yellow|Inactive}} | |{{color link|#15b1bf|User:Padfhi|Padfhi}}||{{date|2|March}}||{{color|yellow|Inactive}} |