User:Username/Lists: Difference between revisions
From Test Wiki
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 36: | Line 36: | ||
|{{/User|#3466a5|AlPaD}}||{{date|21|April}}||{{color|green|Active}} | |{{/User|#3466a5|AlPaD}}||{{date|21|April}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{/User|#634390|Aviram7}}||{{date| | |{{/User|#634390|Aviram7}}||{{date|4|May}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{/User|#3466a5|C1K98V}}||{{date|3|March}}||{{color|orange|Inactive}} | |{{/User|#3466a5|C1K98V}}||{{date|3|March}}||{{color|orange|Inactive}} | ||
Line 66: | Line 66: | ||
|{{/User|#15b1bf|Lionel Cristiano}}||{{date|16|April}}||{{color|green|Active}} | |{{/User|#15b1bf|Lionel Cristiano}}||{{date|16|April}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{/User|#3466a5|LisafBia}}||{{date| | |{{/User|#3466a5|LisafBia}}||{{date|4|May}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{/User|#3466a5|Lolkikmoddi}}||{{date|1|March}}||{{color|orange|Inactive}} | |{{/User|#3466a5|Lolkikmoddi}}||{{date|1|March}}||{{color|orange|Inactive}} | ||
Line 87: | Line 87: | ||
|- | |- | ||
|{{/User|#3466a5|TenWhile6}}||{{date|2|May}}||{{color|green|Active}} | |{{/User|#3466a5|TenWhile6}}||{{date|2|May}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |||
|{{/User|#3466a5|Wüstenspringmaus}}||{{date|4|May}}||{{color|green|Active}} | |||
|- | |- | ||
|{{/User|#ee6397|X}}||{{date|1|May}}||{{color|green|Active}} | |{{/User|#ee6397|X}}||{{date|1|May}}||{{color|green|Active}} |