User:Username/Lists: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
m Update. |
mNo edit summary |
||
Line 37: | Line 37: | ||
|{{color link|#3466a5|User:AlPaD|AlPaD}}||{{date|12|February}}||{{color|orange|Inactive}} | |{{color link|#3466a5|User:AlPaD|AlPaD}}||{{date|12|February}}||{{color|orange|Inactive}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#3466a5|User:Aviram7|Aviram7}}||{{date| | |{{color link|#3466a5|User:Aviram7|Aviram7}}||{{date|14|April}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#3466a5|User:C1K98V|C1K98V}}||{{date|3|March}}||{{color|yellow|Inactive}} | |{{color link|#3466a5|User:C1K98V|C1K98V}}||{{date|3|March}}||{{color|yellow|Inactive}} | ||
Line 51: | Line 51: | ||
|{{color link|#fe4e4e|User:Dmehus|Dmehus}}||{{date|26|November|2023}}||{{color|red|Inactive}} | |{{color link|#fe4e4e|User:Dmehus|Dmehus}}||{{date|26|November|2023}}||{{color|red|Inactive}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#634390|User:DodoMan|DodoMan}}||{{date| | |{{color link|#634390|User:DodoMan|DodoMan}}||{{date|14|April}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#fe4e4e|User:Drummingman|Drummingman}}||{{date|12|April}}||{{color|green|Active}} | |{{color link|#fe4e4e|User:Drummingman|Drummingman}}||{{date|12|April}}||{{color|green|Active}} | ||
Line 64: | Line 64: | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#fe4e4e|User:Justarandomamerican|Justarandomamerican}}||{{date|13|April}}||{{color|green|Active}} | |{{color link|#fe4e4e|User:Justarandomamerican|Justarandomamerican}}||{{date|13|April}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |||
|{{color link|#15b1bf|User:Lionel Cristiano|Lionel Cristiano}}||{{date|14|April}}||{{color|green|Active}} | |||
|- | |- | ||
|{{color link|#3466a5|User:LisafBia|LisafBia}}||{{date|7|March}}||{{color|yellow|Inactive}} | |{{color link|#3466a5|User:LisafBia|LisafBia}}||{{date|7|March}}||{{color|yellow|Inactive}} | ||
Line 79: | Line 81: | ||
|{{color link|#3466a5|User:Sav|Sav}}||{{date|11|April}}||{{color|green|Active}} | |{{color link|#3466a5|User:Sav|Sav}}||{{date|11|April}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#3466a5|User:Seawolf35|Seawolf35}}||{{date| | |{{color link|#3466a5|User:Seawolf35|Seawolf35}}||{{date|14|April}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#3466a5|User:SilverTester|SilverTester}}||{{date|22|March}}||{{color|green|Active}} | |{{color link|#3466a5|User:SilverTester|SilverTester}}||{{date|22|March}}||{{color|green|Active}} |