3,582
edits
(Updated few users activity) |
mNo edit summary |
||
(3 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 34: | Line 34: | ||
|{{/User|bureaucrat|78-Yellowcat}}||{{date|28|April}}||{{color|green|Active}} | |{{/User|bureaucrat|78-Yellowcat}}||{{date|28|April}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{/User|bureaucrat|AlPaD}}||{{date|21|April}}||{{color| | |{{/User|bureaucrat|AlPaD}}||{{date|21|April}}||{{color|yellow|Inactive}} | ||
|- | |- | ||
|{{/User|interface|Aviram7}}||{{date| | |{{/User|interface|Aviram7}}||{{date|21|May}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{/User|bureaucrat|C1K98V}}||{{date|9|May}}||{{color|green|Active}} | |{{/User|bureaucrat|C1K98V}}||{{date|9|May}}||{{color|green|Active}} | ||
Line 42: | Line 42: | ||
|{{/User|interface|Chqaz}}||{{date|14|May}}||{{color|green|Active}} | |{{/User|interface|Chqaz}}||{{date|14|May}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{/User|bureaucrat|Codename Noreste}}||{{date| | |{{/User|bureaucrat|Codename Noreste}}||{{date|21|May}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{/User| | |{{/User|sysop|DR}}||{{date|20|May}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{/User|sysop|DarkMatterMan4500}}||{{date|13|April}}||{{color|yellow| | |{{/User|sysop|DarkMatterMan4500}}||{{date|13|April}}||{{color|yellow|Inactive}} | ||
|- | |- | ||
|{{/User|steward|Dmehus}}||{{date|9|May}}||{{color|green|Active}} | |{{/User|steward|Dmehus}}||{{date|9|May}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{/User|interface|DodoMan}}||{{date| | |{{/User|interface|DodoMan}}||{{date|20|May}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{/User|steward|Drummingman}}||{{date| | |{{/User|steward|Drummingman}}||{{date|20|May}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{/User|suppress|EPIC}}||{{date|2|May}}||{{color|green|Active}} | |{{/User|suppress|EPIC}}||{{date|2|May}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{/User|bureaucrat|EggRoll97}}||{{date|21|April}}||{{color| | |{{/User|bureaucrat|EggRoll97}}||{{date|21|April}}||{{color|yellow|Inactive}} | ||
|- | |- | ||
|{{/User|bureaucrat| | |{{/User|bureaucrat|HouseBlaster}}||{{date|24|April}}||{{color|yellow|Inactive}} | ||
|- | |- | ||
|{{/User| | |{{/User|steward|Justarandomamerican}}||{{date|21|May}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{/User| | |{{/User|sysop|Lionel Cristiano}}||{{date|16|April}}||{{color|yellow|Inactive}} | ||
|- | |- | ||
|{{/User| | |{{/User|interface|LisafBia}}||{{date|20|May}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{/User| | |{{/User|sysop|Locusta}}||{{date|20|May}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{/User|bureaucrat|Lolkikmoddi}}||{{date|15|May}}||{{color|green|Active}} | |{{/User|bureaucrat|Lolkikmoddi}}||{{date|15|May}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{/User|steward|MacFan4000}}||{{date| | |{{/User|steward|MacFan4000}}||{{date|20|May}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{/User|bureaucrat|Nexovia}}||{{date|11|April}}||{{color|yellow| | |{{/User|bureaucrat|Nexovia}}||{{date|11|April}}||{{color|yellow|Inactive}} | ||
|- | |- | ||
|{{/User|sysop|Padfhi}}||{{date|2|March}}||{{color|orangered|Inactive}} | |{{/User|sysop|Padfhi}}||{{date|2|March}}||{{color|orangered|Inactive}} | ||
Line 78: | Line 78: | ||
|{{/User|bureaucrat|Q}}||{{date|29|February}}||{{color|orangered|Inactive}} | |{{/User|bureaucrat|Q}}||{{date|29|February}}||{{color|orangered|Inactive}} | ||
|- | |- | ||
|{{/User|bureaucrat|Sav}}||{{date| | |{{/User|bureaucrat|Rohit}}||{{date|19|May}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |||
|{{/User|bureaucrat|Sav}}||{{date|20|May}}||{{color|green|Active}} | |||
|- | |- | ||
|{{/User|bureaucrat|Seawolf35}}||{{date|6|May}}||{{color|green|Active}} | |{{/User|bureaucrat|Seawolf35}}||{{date|6|May}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{/User|bureaucrat|SilverTester}}||{{date|22|March}}||{{color| | |{{/User|bureaucrat|SilverTester}}||{{date|22|March}}||{{color|orangered|Inactive}} | ||
|- | |- | ||
|{{/User|bureaucrat|Sneezless}}||{{date|9|April}}||{{color|yellow|Inactive}} | |{{/User|bureaucrat|Sneezless}}||{{date|9|April}}||{{color|yellow|Inactive}} | ||
Line 88: | Line 90: | ||
|{{/User|bureaucrat|TenWhile6}}||{{date|2|May}}||{{color|green|Active}} | |{{/User|bureaucrat|TenWhile6}}||{{date|2|May}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{/User|bureaucrat|Wüstenspringmaus}}||{{date| | |{{/User|interface|TheAstorPastor}}||{{date|21|May}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |||
|{{/User|bureaucrat|Wüstenspringmaus}}||{{date|21|May}}||{{color|green|Active}} | |||
|- | |- | ||
|{{/User|suppress|X}}||{{date|14|May}}||{{color|green|Active}} | |{{/User|suppress|X}}||{{date|14|May}}||{{color|green|Active}} | ||
|} | |} | ||
</center> | </center> |