3,472
edits
(Updated.) |
mNo edit summary |
||
(One intermediate revision by the same user not shown) | |||
Line 34: | Line 34: | ||
!User!!Last action||Status | !User!!Last action||Status | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#3466a5|User:0hD33r!|0hD33r!}}||{{date|27|March}}||{{color| | |{{color link|#3466a5|User:0hD33r!|0hD33r!}}||{{date|27|March}}||{{color|yellow|Inactive}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#3466a5|User:78-Yellowcat|78-Yellowcat}}||{{date|2|April}}||{{color|green|Active}} | |{{color link|#3466a5|User:78-Yellowcat|78-Yellowcat}}||{{date|2|April}}||{{color|green|Active}} | ||
Line 40: | Line 40: | ||
|{{color link|#3466a5|User:AlPaD|AlPaD}}||{{date|21|April}}||{{color|green|Active}} | |{{color link|#3466a5|User:AlPaD|AlPaD}}||{{date|21|April}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#3466a5|User:Aviram7|Aviram7}}||{{date| | |{{color link|#3466a5|User:Aviram7|Aviram7}}||{{date|26|April}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#3466a5|User:C1K98V|C1K98V}}||{{date|3|March}}||{{color|yellow|Inactive}} | |{{color link|#3466a5|User:C1K98V|C1K98V}}||{{date|3|March}}||{{color|yellow|Inactive}} | ||
Line 46: | Line 46: | ||
|{{color link|#634390|User:Chqaz|Chqaz}}||{{date|20|April}}||{{color|green|Active}} | |{{color link|#634390|User:Chqaz|Chqaz}}||{{date|20|April}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#3466a5|User:Codename Norte|Codename Norte}}||{{date| | |{{color link|#3466a5|User:Codename Norte|Codename Norte}}||{{date|26|April}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#634390|User:DR|DR}}||{{date|11|April}}||{{color|green|Active}} | |{{color link|#634390|User:DR|DR}}||{{date|11|April}}||{{color|green|Active}} | ||
Line 52: | Line 52: | ||
|{{color link|#15b1bf|User:DarkMatterMan4500|DarkMatterMan4500}}||{{date|13|April}}||{{color|green|Active}} | |{{color link|#15b1bf|User:DarkMatterMan4500|DarkMatterMan4500}}||{{date|13|April}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#fe4e4e|User:Dmehus|Dmehus}}||{{date|26| | |{{color link|#fe4e4e|User:Dmehus|Dmehus}}||{{date|26|April}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#634390|User:DodoMan|DodoMan}}||{{date|20|April}}||{{color|green|Active}} | |{{color link|#634390|User:DodoMan|DodoMan}}||{{date|20|April}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#fe4e4e|User:Drummingman|Drummingman}}||{{date| | |{{color link|#fe4e4e|User:Drummingman|Drummingman}}||{{date|25|April}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#ee6397|User:EPIC|EPIC}}||{{date|19|April}}||{{color|green|Active}} | |{{color link|#ee6397|User:EPIC|EPIC}}||{{date|19|April}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#3466a5|User:EggRoll97|EggRoll97}}||{{date| | |{{color link|#3466a5|User:EggRoll97|EggRoll97}}||{{date|21|April}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#3466a5|User:Harvici|Harvici}}||{{date|12|April}}||{{color|green|Active}} | |{{color link|#3466a5|User:Harvici|Harvici}}||{{date|12|April}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#3466a5|User:HouseBlaster|HouseBlaster}}||{{date| | |{{color link|#3466a5|User:HouseBlaster|HouseBlaster}}||{{date|24|April}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#fe4e4e|User:Justarandomamerican|Justarandomamerican}}||{{date| | |{{color link|#fe4e4e|User:Justarandomamerican|Justarandomamerican}}||{{date|25|April}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#15b1bf|User:Lionel Cristiano|Lionel Cristiano}}||{{date|16|April}}||{{color|green|Active}} | |{{color link|#15b1bf|User:Lionel Cristiano|Lionel Cristiano}}||{{date|16|April}}||{{color|green|Active}} | ||
Line 84: | Line 84: | ||
|{{color link|#3466a5|User:Sav|Sav}}||{{date|19|April}}||{{color|green|Active}} | |{{color link|#3466a5|User:Sav|Sav}}||{{date|19|April}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#3466a5|User:Seawolf35|Seawolf35}}||{{date| | |{{color link|#3466a5|User:Seawolf35|Seawolf35}}||{{date|24|April}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#3466a5|User:SilverTester|SilverTester}}||{{date|22|March}}||{{color| | |{{color link|#3466a5|User:SilverTester|SilverTester}}||{{date|22|March}}||{{color|yellow|Inactive}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#3466a5|User:Sneezless|Sneezless}}||{{date|9|April}}||{{color|green|Active}} | |{{color link|#3466a5|User:Sneezless|Sneezless}}||{{date|9|April}}||{{color|green|Active}} | ||
Line 92: | Line 92: | ||
|{{color link|#3466a5|User:TenWhile6|TenWhile6}}||{{date|10|March}}||{{color|yellow|Inactive}} | |{{color link|#3466a5|User:TenWhile6|TenWhile6}}||{{date|10|March}}||{{color|yellow|Inactive}} | ||
|- | |- | ||
|{{color link|#ee6397|User:X|X}}||{{date| | |{{color link|#3466a5|User:Uzumi Chiere|Uzumi Chiere}}||{{date|25|April}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |||
|{{color link|#ee6397|User:X|X}}||{{date|25|April}}||{{color|green|Active}} | |||
|- | |- | ||
|{{color link|#3466a5|User:Zippybonzo|Zippybonzo}}||{{date|22|February}}||{{color|orange|Inactive}} | |{{color link|#3466a5|User:Zippybonzo|Zippybonzo}}||{{date|22|February}}||{{color|orange|Inactive}} |