3,603
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 21: | Line 21: | ||
|- | |- | ||
|{{/T|sysop|Lionel Cristiano}}||{{date|4|June|2024}}||{{color|green|Active}} | |{{/T|sysop|Lionel Cristiano}}||{{date|4|June|2024}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |||
|{{/T|sysop|Tailsultimatefan3891}}||{{date|9|June|2024}}||{{color|green|Active}} | |||
|} | |} | ||
Line 35: | Line 37: | ||
|{{/T|crat|C1K98V}}||{{date|29|May|2024}}||{{color|green|Active}} | |{{/T|crat|C1K98V}}||{{date|29|May|2024}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{/T|crat|Codename Noreste}}||{{date| | |{{/T|crat|Codename Noreste}}||{{date|10|June|2024}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{/T|crat|EggRoll97}}||{{date|31|May|2024}}||{{color|green|Active}} | |{{/T|crat|EggRoll97}}||{{date|31|May|2024}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{/T|crat|Gepard}}||{{date| | |{{/T|crat|Gepard}}||{{date|8|June|2024}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{/T|crat|HouseBlaster}}||{{date|27|May|2024}}||{{color|green|Active}} | |{{/T|crat|HouseBlaster}}||{{date|27|May|2024}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{/T|crat|Justman10000}}||{{date| | |{{/T|crat|Justman10000}}||{{date|9|June|2024}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{/T|crat|Locusta}}||{{date|2|June|2024}}||{{color|green|Active}} | |{{/T|crat|Locusta}}||{{date|2|June|2024}}||{{color|green|Active}} | ||
Line 49: | Line 51: | ||
|{{/T|crat|Lolkikmoddi}}||{{date|15|May|2024}}||{{color|green|Active}} | |{{/T|crat|Lolkikmoddi}}||{{date|15|May|2024}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{/T|crat|Nexovia}}||{{date|11|April|2024}}||{{color| | |{{/T|crat|Nexovia}}||{{date|11|April|2024}}||{{color|orangered|Inactive}} | ||
|- | |- | ||
|{{/T|crat|Rohit}}||{{date|2|June|2024}}||{{color|green|Active}} | |{{/T|crat|Rohit}}||{{date|2|June|2024}}||{{color|green|Active}} | ||
Line 68: | Line 70: | ||
|{{/T|intadmin|DodoMan}}||{{date|28|May|2024}}||{{color|green|Active}} | |{{/T|intadmin|DodoMan}}||{{date|28|May|2024}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{/T|intadmin|Infinityboy7}}||{{date| | |{{/T|intadmin|Infinityboy7}}||{{date|9|June|2024}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{/T|intadmin|Jody}}||{{date| | |{{/T|intadmin|Jody}}||{{date|10|June|2024}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{/T|intadmin|LisafBia}}||{{date| | |{{/T|intadmin|LisafBia}}||{{date|8|June|2024}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{/T|intadmin|Sav}}||{{date|2|June|2024}}||{{color|green|Active}} | |{{/T|intadmin|Sav}}||{{date|2|June|2024}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{/T|intadmin|TheAstorPastor}}||{{date| | |{{/T|intadmin|TheAstorPastor}}||{{date|9|June|2024}}||{{color|green|Active}} | ||
|} | |} | ||
Line 94: | Line 96: | ||
|{{/T|steward|Dmehus}}||{{date|9|May|2024}}||{{color|orange|Inactive}} | |{{/T|steward|Dmehus}}||{{date|9|May|2024}}||{{color|orange|Inactive}} | ||
|- | |- | ||
|{{/T|steward|Drummingman}}||{{date| | |{{/T|steward|Drummingman}}||{{date|8|June|2024}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{/T|steward|Justarandomamerican}}||{{date| | |{{/T|steward|Justarandomamerican}}||{{date|9|June|2024}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{/T|steward|MacFan4000}}||{{date|6|June|2024}}||{{color|green|Active}} | |{{/T|steward|MacFan4000}}||{{date|6|June|2024}}||{{color|green|Active}} | ||
|} | |} | ||
</center> | </center> |