3,534
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 36: | Line 36: | ||
|{{/User|bureaucrat|AlPaD}}||{{date|21|April}}||{{color|green|Active}} | |{{/User|bureaucrat|AlPaD}}||{{date|21|April}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{/User|interface|Aviram7}}||{{date| | |{{/User|interface|Aviram7}}||{{date|12|May}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{/User|bureaucrat|C1K98V}}||{{date|9|May}}||{{color|green|Active}} | |{{/User|bureaucrat|C1K98V}}||{{date|9|May}}||{{color|green|Active}} | ||
Line 52: | Line 52: | ||
|{{/User|interface|DodoMan}}||{{date|11|May}}||{{color|green|Active}} | |{{/User|interface|DodoMan}}||{{date|11|May}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{/User|steward|Drummingman}}||{{date| | |{{/User|steward|Drummingman}}||{{date|12|May}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{/User|suppress|EPIC}}||{{date|2|May}}||{{color|green|Active}} | |{{/User|suppress|EPIC}}||{{date|2|May}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{/User|bureaucrat|EggRoll97}}||{{date|21|April}}||{{color|green|Active}} | |{{/User|bureaucrat|EggRoll97}}||{{date|21|April}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |||
|{{/User|bureaucrat|Harvici}}||{{date|12|May}}||{{color|green|Active}} | |||
|- | |- | ||
|{{/User|bureaucrat|HouseBlaster}}||{{date|24|April}}||{{color|green|Active}} | |{{/User|bureaucrat|HouseBlaster}}||{{date|24|April}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{/User|steward|Justarandomamerican}}||{{date| | |{{/User|steward|Justarandomamerican}}||{{date|12|May}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{/User|sysop|Lionel Cristiano}}||{{date|16|April}}||{{color| | |{{/User|sysop|Lionel Cristiano}}||{{date|16|April}}||{{color|yellow|Inactive}} | ||
|- | |- | ||
|{{/User|bureaucrat|LisafBia}}||{{date|4|May}}||{{color|green|Active}} | |{{/User|bureaucrat|LisafBia}}||{{date|4|May}}||{{color|green|Active}} | ||
Line 68: | Line 70: | ||
|{{/User|bureaucrat|Lolkikmoddi}}||{{date|1|March}}||{{color|orangered|Inactive}} | |{{/User|bureaucrat|Lolkikmoddi}}||{{date|1|March}}||{{color|orangered|Inactive}} | ||
|- | |- | ||
|{{/User|steward|MacFan4000}}||{{date|12| | |{{/User|steward|MacFan4000}}||{{date|12|May}}||{{color|green|Active}} | ||
|- | |- | ||
|{{/User|bureaucrat|Nexovia}}||{{date|11|April}}||{{color|yellow|Active}} | |{{/User|bureaucrat|Nexovia}}||{{date|11|April}}||{{color|yellow|Active}} |